Amir Tataloo-Man Az In Eshgh

دانلود آهنگ “از بچگی بوکسور بودم از بچگی تندرو بیش فعال

دانلود آهنگ از بچگی بوکسور بودم از بچگی تندرو بیش فعال امیر تتلو

متن آهنگ از بچگی بوکسور بودم از بچگی تندرو بیش فعال امیر تتلو

من از این عشق بیدارم به همین عشق میخوابم من نه چشم میذارم نه دیگه عادتِ زشتی دارم من از این عشق سرمَستم به همین عشق دل بَستم من که خالیه دَستم که نباید بشه اینجور، سخت و خَستم من از این عشق، زاده شدم که امروز، آزاده شدم من از این عشق، امروزه پُرَم رسیدم، به اصلِ خودم حرکتِ دستامون عینِ هم قلبامون یکی ژستامون عینِ هم حرفامون یکی تیم تکمیل دردامون یکی فرق داری واسَم با اون یکی وقتی شهر پُره از هر آلودگی تو توو بَغَلم آروم بگیر (تو توو بَغَلم آروم بگیر) من از این عشق پُرَم من از این شب دور نذار روزارو بِشمُرَم که همشون عینِ شب بود فشار آورد از اینور زندگی هدف از اونور روم بذا داغون و خُل باشم که سالم نرفت از اون در تو دردا گرفت تند تند رو من بعضیا بَد قُلدُر بودَن اما دنیا کیسه بوکسَمِه از بچگی بوکسور بودم از بچگی تندرو، بیش فعال تُخس و پُرروام پُر بودم اما چاق نه جای چربی میسوخت فُسفُر تو من یادم نمیره دردامونو وقتِ شادیا یادم نمیره فردامونو یادم نمیره این احترام و این قانونو یادم نمیره ایمانمونو حرفامونو یادم نمیره دردامونو وقتِ شادیا یادم نمیره فردامونو یادم نمیره این احترام و این قانونو یادم نمیره ایمانمونو حرفامونو من از این عشق، زاده شدم که امروز، آزاده شدم من از این عشق، امروزه پُرَم رسیدم، به اصلِ خودم

آهنگ ایرانی

دانلود آهنگ مسعود صابری مو فرفری

دانلود آهنگ آرون افشار گیسو پریشان

دانلود آهنگ ماکان بند کام

دانلود آهنگ سون باند وقت و بی وقت

دانلود آهنگ سیروان خسروی هر جای این شهر

دانلود آهنگ ماکان بند نارنجی

ریمیکس آهنگ با تو از امو بند

بچگی ,نمیره ,یادم ,آهنگ ,بیش ,بوکسور ,از بچگی ,از این ,من از ,یادم نمیره ,بچگی بوکسور ,یادم نمیره ایمانمونو ,نمیره ایمانمونو حرفامونو ,یادم نمیره فردامونو ,یادم نمیره دردامونو
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها